Darbuotojų skiepijimo tvarka

40,00 €
Skiepijimo tvarka skirta nurodyti kokiais skiepais ir kokias pareigybes darbdavys privalo paskiepyti iš savo lėšų. Tvarkoje nurodoma, kas kiek laiko ir kuriems asmenims yra reikalingi atitinkami skiepai, pagal atliekamus darbus. Šio dokumento naudojimo žingsniai pateikti skiltyje ‘Aprašymas’.
SKU
PROD577
  1. Įsigijus šį dokumentą, būsite nukreipti į savitarnos sistemą, kur suvedus prašomus įmonės duomenis gausite baigtinę dokumento versiją, sekantį kartą tos pačios įmonės informacijos vesti jau nebereikės.
  2. Norint užpildyti ir peržiūrėti įsigytą dokumentą, reikia: a) prisijungti prie savitarnos, b) nueiti į E-dokumentai, c) pasirinkti: veiksmai - peržiūrėti, d) užpildyti prašomus laukus, e) peržiūrėti dokumentą.
  3. Paruoštą dokumentą galėsite parsisiųsti arba pasitvirtinti ir priskirti susipažinti darbuotojams iškart savitarnoje.
  4. Atsiradus teisės aktų pakeitimams - dokumentas bus atnaujintas, o apie išleistą naują versiją būsite informuoti savo savitarnos paskyroje, kur galėsite jį atsinaujinti nemokamai 12 mėn. po įsigijimo.
  5. Įsigytą dokumentą galite naudoti neribotą laiką, jis bus saugomi prie jūsų paskyros 1 metus nuo Jūsų paskutinio prisijungimo arba iki paskyros panaikinimo.

Skiepijimo tvarkoje nurodomi bendroji informacija apie skiepus, jų rūšis, darbuotojų informavimą apie jų darbe veikiančius biologinius veiksnius, užkrečiamas ligas, ligų plitimo būdus. Tvarkoje nurodoma, kas kiek laiko ir kuriems asmenims yra reikalingi atitinkami skiepai, pagal atliekamus darbus.

Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti vartotojai. Prisijunkite arba užsiregistruokite

Atvejai Įkūriau įmonę
Įkūriau įmonę Gamybinė, Administracinė
Komplektas Ne
Pagrindiniai Naujiena, Rekomenduojame
Pavojingas darbas / įrenginys Ne
Formalūs mokymai Ne
Susijusi informacija

Teisės akto nuoroda

Puslapių skaičius 12
Formatas Dokumentas