Dažniausiai užduodami klausimai

Savitarna.e-nova.lt yra sistema, skirta, bet kuriai įmonei, kuri nori efektyviai ir patogiai valdyti darbų saugos, gaisrinės saugos ir kitas sritis. Taip pat tai puikus įrankis formuoti darbų saugos kultūrą tarp darbuotojų.

Čia pateikiame informaciją į daržniausiai užduodamus klausimus.

 

1. Ar norint sužinoti sistemos naudojimo kainą, reikia registruotis vadybininko apsilankymui?

Ne, esame atviri ir kainas galite matyti čia. Pasirinkite vieną iš mūsų siūlomų trijų mokėjimo planų arba išbandykite sistemą NEMOKAMAI.

2. Kiek yra mokėįimo planų?

Mokėjimo planų yra trys. Juos lengvai pasirinksite vieno mygtuko paspaudimu ir suvedę mokėjimui skirtus duomenis.

3. Ar yra mokėjimo plano nutraukimo mokestis?

Ne, tiesiog pasirenkate kitą mokėjimo planą, kuris jums yra tinkamiausias. Prieš tai užsakytas mokėjimo planas bus sutabdytas per 1 d.d. Mokestis už planą nėra skaičiuojamas proporcingai.

4. Ar yra savitarnos pajungimo mokestis?

Nėra ir kas geriausia, savitarną galite prieš įsigydami išsibandyti NEMOKAMAI.

5. Ar NEMOKAMAS planas suteikia visas sistemos naudojimo galimybes?

NEMOKAMAS planas suteikia galimybę išsibandyti pagrindines funkcijas, tokias kaip e-dokumentai, e-mokymai, užduočių kūrimas ir kt. Norint sistema naudotis visapusiškai, siūlome pasirinkti mokėjimo planą.

6. Ar galite apmokyti kaip naudotis savitarnos sistema?

Taip, galime pademonstruoti kaip veikia sistema, parodyti kaip ja naudotis, kur ir kokius duomenis kelti. Dėl šios paslaugos kreipkitės tel. nr. +370 687 233 18

7. Kokios yra sistemos naudotojų rolės?

Savitarnoje kiekvienam užregistruotam darbuotojui priskiriama rolė, pvz. administratorius. Pagal priskirtą rolę skiriasi naudojimosi galimybės ir veiksmai, kuriuos gali atlikti.

8. Kiek galima įkelti failų į savitarną?

Nemokamo plano naudotojai gali turėti sistemoje tiek failų kiek pirko elektroninėje parduotuvėje. Savo failų NEMOKAMO plano vartotojai gali įkelti po 1 dokumentą ir 1 mokymus. Norint įkelti daugiau failų, reikia pasirinkti vieną iš trijų mokėjimo planų. Daugiau apie planus čia.

9. Ar ribojamas įkeliamo vieno failo dydis?

Taip, tačiau užtikriname, kad dokumentų failo dydis tikrai yra pakankamas. Svarbu atkreipti dėmesį į mokymų video formatu dydį. Vieno video failo dydis negali viršyti 500 MB.

10. Ar duomenys yra saugūs e-nova.lt ir savitarnoje?

Taip, jūsų duomenys visiškai saugūs ir pasiekiami tik jums. Asmens duomenys tvarkomi pagal galiojančius Lietuvos Respublikos teisės aktus ir BDAR reikalavimus.

11. Kiek laiko galioja mokėjimo planas?

Mokėjimo planas (bet kuris pasirinktas) galioja 30 dienų arba 12 mėnesių. Terminas skiriasi pagal jūsų užsakymo periodiškumą. Po to mokėjimo planas automatiškai prasitęsia.

12. Ar galiu gauti nuolaidą mokėjimo planui?

Gaila, bet mokėjimo planams nuolaidos netaikomos, tačiau užsisakius mokėjimo planą ir pasirinkus 12 mėnesių abonementą, sutaupysite, nes 2 mėnesius gausite NEMOKAMAI.

13. Kaip atšaukti mokėjimo plano automatinį pratęsimą?

Galite pasirinkti NEMOKAMĄ mokėjimo planą. Tokiu būdu ir toliau galėsite pasiekti pirktus mokymus ar dokumentų šablonus. Jei norite ištrinti savo paskyrą, susisiekite su mumis el. paštu info@e-nova.lt

14. Ar galiu atsisiųsti pirktus mokymus ar dokumentų šablonus į savo kompiuterį.

Pirktų elektroninėje parduotuvėje dokumentų šablonai užsipildo pagal jūsų įmonės profilio duomenis automatiškai ir tik tuomet galite atsisiųsti jums pritaikytą failą į savo kompiuterį, skirtingų dokumento korekcijų galite atlikti kiek norite. Pirkti mokymai yra pasiekiamti tik per savitarnos sistemą, jų atsisiųsti negalite. Autorinių teisių sumetimais parduotuvėje įsigyti mokymai yra naudojami tik mūsų sistemos ribose, tai yra juos galite peržiūrėti sistemos video leistuve ir galite dalintis su sistemoje registruotais savo įmonės aktyviais vartotojais, bet jų parsisiųsti ar koreguoti negalėsite.

15. Turime daug savo dokumentų ir/ar mokymų, ar galite padėti juos sukelti į e-nova.lt sistemą?

Taip tokią paslaugą teikiame, susisiekite su mumis vienu iš siūlomų būtų - telefonu, per chat lauką, el. paštu. Kontaktus rasite čia.