KAS MES ESAME?

Sabelija yra įmonė, kuri nuolatinio tobulėjimo ir ekspertiškumo galią atiduoda į kiekvieno rankas.

E-nova.lt tai ilgai kurtas ir puoselėtas Sabeliečių projektas, į kurį sudėjome visas žinias kaip efektyviai ir sklandžiai valdyti darbuotojų saugos ir sveikatos klausimus Jūsų įmonėse.

E-nova.lt padės surasti ne tik reikiamą dokumentą ar mokymus, bet ir patobulins darbų saugos procesus. Mūsų platforma išlaisvina stebėjimo galią dideliu mastu, suteikdama lyderiams matomumą, o darbuotojams – balso kokybę, efektyvumą ir būdą prisidėti prie saugumo darbe gerinimo.

Profesionalios paslaugos

Paprasta naudotis

Pinigų grąžinimo garantija

Efektyvus valdymas

Saugūs mokėjimai

MŪSŲ ISTORIJA

E-nova.lt prasidėjo nuo paprasto klausimo: kaip užtikrinti, kad žmonės darbo vietoje būtų saugūs?

Mūsų darbuotojų saugos ir sveikatos specialistai susibūrę į komandą, pasitelkę savo patirtis ir žinias ieškojo įrankio, kuris padėtų įmonėms savarankiškai valdyti darbų saugos sritį ir taip užtikrintų jos sklandų veikimą. Taigi, po ilgų diskusijų, kūrybinių sesijų, problemų ir sprendimų joms paieškų, atsirado įrankis e-nova.lt.
Mums labai svarbu, kad Lietuvoje darbų saugos sričiai būtų skiriama vis daugiau dėmesio, o savitarnos sistema ir elektroninė parduotuvė padėtų užtikrinti efektyvumo ir kokybės santykį.

Mūsų platforma dabar apima virtualių dokumentų duomenų bazę, veiklos ir būklės ataskaitas, duomenų fiksavimą, analizę, rizikos mažinimą ir elektroninius mokymus.

Sabelija sėkmingai dirbdama rinkoje nori ir gali pasidalinti visa turima gerąja praktika ir patirtimi, tam, kad Jūsų darbuotojai būtų saugūs.