Kopėčių ir lipynių supažindinimo video medžiaga

Kopėčių ir lipynių supažindinimo video medžiaga

Darbuotojų priešgaisrinės saugos mokymų video medžiaga ir testas

Darbuotojų priešgaisrinės saugos mokymų video medžiaga ir testas

Supažindinimas su saugos ir sveikatos ženklais video medžiaga

95,00 €
Video medžiaga skirta atpažinti saugos ir sveikatos ženklus. Susipažinti su saugos ir sveikatos ženklų rūšimis, jų naudojimo taisyklėmis, kaip juos atpažinti, kur jie naudojami ir ką jie reiškia. Šių mokymų naudojimo žingsniai pateikti skiltyje ‘Aprašymas’.
SKU
PROD1942

  1. Įsigijus video medžiaga , būsite nukreipti į savitarnos sistemą, kur suvedus prašomus įmonės duomenis gausite baigtinę mokymų versiją, sekantį kartą tos pačios įmonės informacijos vesti jau nebereikės.
  2. Norint peržiūrėti įsigytą video medžiagą, reikia: a) prisijungti prie savitarnos, b) nueiti į E-kursai, c) pasirinkti: veiksmai - peržiūrėti.
  3. Mokymų medžiagą galėsite klausytis iškarto arba naudojantis E-nova savitarnos paskyra priskirti perklausyti savo darbuotojams.
  4. Atsiradus teisės aktų pakeitimams - mokymai bus atnaujinti, o apie išleistą naują versiją būsite informuoti savo savitarnos paskyroje, kur galėsite jį atsinaujinti nemokamai 12 mėn. po įsigijimo.
  5. Įsigytus video medžiagą galite ja naudoti neribotą laiką, ji bus saugomi prie jūsų paskyros 1 metus nuo Jūsų paskutinio prisijungimo arba iki paskyros panaikinimo.

Video medžiaga skirta darbuotojus supažindinti su saugos ir sveikatos ženklais. Su ženklų rūšimis, jų naudojimo taisyklėmis, kaip juos atpažinti, kur jie naudojami ir ką jie reiškia. Taip pat video medžiagoje supažindinama ir su kitokiomis ženklų rūšimis tokiomis kaip: garso signalas, žodinis pranešimas ir rankų ženklai. 

Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti vartotojai. Prisijunkite arba užsiregistruokite

Atvejai Įkūriau įmonę
Įkūriau įmonę Gamybinė, Administracinė
Komplektas Ne
Pagrindiniai Naujiena
Pavojingas darbas / įrenginys Ne
Formalūs mokymai Ne
Susijusi informacija

Teisės akto nuoroda

Trukmė 04:24:00
Formatas Video