Testas po įvadinio instruktavimo, rusų kalba

Testas po įvadinio instruktavimo, rusų kalba

Supažindinimas su saugos ir sveikatos ženklais video medžiaga

Supažindinimas su saugos ir sveikatos ženklais video medžiaga

Kopėčių ir lipynių supažindinimo video medžiaga

95,00 €
Kopėčių lipynių skaidrėse trumpai ir aiškiai nurodyta kaip saugiai kopėčias lipynes eksploatuoti, naudoti, prižiūrėti. Šios video medžiagos naudojimo žingsniai pateikti skiltyje ‘Aprašymas’.
SKU
PROD3367

  1. Įsigijus šiuos mokymus, būsite nukreipti į savitarnos sistemą, kur suvedus prašomus įmonės duomenis gausite baigtinę mokymų versiją, sekantį kartą tos pačios įmonės informacijos vesti jau nebereikės.
  2. Norint peržiūrėti įsigytą video medžiagą, reikia: a) prisijungti prie savitarnos, b) nueiti į E-kursai, c) pasirinkti: veiksmai - peržiūrėti.
  3. Mokymų medžiagą galėsite klausytis iškarto arba naudojantis E-nova savitarnos paskyra priskirti perklausyti savo darbuotojams.
  4. Atsiradus teisės aktų pakeitimams - mokymai bus atnaujinti, o apie išleistą naują versiją būsite informuoti savo savitarnos paskyroje, kur galėsite jį atsinaujinti nemokamai 12 mėn. po įsigijimo.
  5. Įsigytus mokymus galite naudoti neribotą laiką, jie bus saugomi prie jūsų paskyros 1 metus nuo Jūsų paskutinio prisijungimo arba iki paskyros panaikinimo.

Skaidrės yra skirtos supažindinti darbuotojus su kopėčių ir lipinių saugiu naudojimu. Kopėčių lipynių skaidrėse trumpai ir aiškiai nurodyta kaip saugiai kopėčias lipynes eksploatuoti, naudoti, prižiūrėti, kas kiek laiko reikia jas apžiūrėti.

Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimus gali rašyti tik registruoti vartotojai. Prisijunkite arba užsiregistruokite

Atvejai Įkūriau įmonę
Valstybinių institucijų patikrinimai Planuotas VDI patikrinimas
Įkūriau įmonę Gamybinė, Administracinė
Komplektas Ne
Pagrindiniai Specialūs pasiūlymai, Rekomenduojame
Pavojingas darbas / įrenginys Ne
Formalūs mokymai Ne
Susijusi informacija

Teisės akto nuoroda

Trukmė 03:50:00
Formatas Video

Kas žiūrėjo šį produktą, taip pat žiūrėjo: